Kalviškos krosnelės pirtimsIndividualios kalviškos krosnelės pirtims – ne tik ekonomiškos, bet ir stilingos.

Be kitų kalviškų gaminių, mes taip pat gaminame įvairias kalviškas krosneles pirtims. Džiaugiamės savo ilgametės patirties dėka galėdami savo klientams pasiūlyti tiek subtilaus, tiek ir ekscentriško dizaino krosneles. Savo gaminius kuriame iš aukščiausios kokybės medžiagos – plieno, papuošiame įvairiomis dekoratyvinėmis detalėmis.

Nauja kalvystės gaminių el. parduotuvė >>

Mūsų gaminamos kalviškos krosnelės pirtims pasižymi tuo, kad jas gaminame su ne mažesnio nei 8 mm storio ugnies virtimo plokštėmis bei naudojame papildomas atramines briaunas, kurios garantuoja krosnelės ilgaamžiškumą. Savo klientams siūlome pasirinkti krosnelę pagal galimą vandens šildymo būdą:

  • Šilumokaitinį, kuris ne tik gamina šiltą vandenį dušui, bet ir padeda sušildyti aplinką;
  • Prie katilo šono montuojama vandens šildymo talpa;
  • Ant krosnelės kamino montuojama vandens šildymo talpa.

UAB „Gamkalvė“ gaminamos krosnelės pirtims yra ne tik praktiškos, bet ir itin ekonomiškos. Ilgaamžės krosnelės pirtims jums tarnaus ilgus metus, o prie jūsų interjero priderintos durelės puoš pirtelę – siūlome dekoratyvines arba stiklines dureles.

Kalviškas pirties krosneles gaminame atsižvelgdami į patalpų įrengimą bei užsakovų pageidavimus. Tad kreipkitės mūsų nurodytais kontaktais ir įsigykite unikalią kalvišką krosnelę savo pirčiai! Geras garas pirtyje patvirtins UAB „Gamkalvė“ krosnelės efektyvumą bei patikimą kokybę. Klientai, išbandę mūsų krosneles pirtims, negaili gerų žodžių.

Pamatykite daugiau nuotraukų >>