Kalviški lauko židiniai, ugniakuraiKalviški lauko židiniai ir ugniakurai padės sušilti šaltais rudens vakarais.

Vėsiais vasaros ar rudens vakarais norisi kuo ilgiau pabūti lauke, pasimėgauti gamta su savo draugais ir artimaisiais, tačiau šaltukas dažnai gena visus į vidų. Kalviškas lauko židinys ar ugniakuras gali būti puikus būdas šalčio problemai išspręsti. Itin preciziškai ir kruopščiai pagaminti lauko židiniai bus ne tik puikus šilumos šaltinis, tačiau ir graži kiemo ar terasos detalė. Ilgaamžiai kalviški lauko židiniai yra gaminami tik iš kokybiško plieno, tad džiugins akį tikrai ne vienerius metus.

Nauja kalvystės gaminių el. parduotuvė >>

Mūsų gaminami lauko židiniai ir ugniakurai bus tarsi meno kūrinys jūsų kieme – daug dėmesio mes skiriame net ir toms detalėms, kurių kartais ir plika akimi nepastebėsi. Taip pat visus židinius ir ugniakurus padengiame ir karščiui atspariais dažais, tad gaminys dar ilgą laiką atrodys it naujas.

Savo klientams siūlome ne tik įvairaus dydžio bei dizaino lauko židinius, bet ir unikalius kalviškus ugniakurus, kurie puikiai atliks šilumos šaltinio funkciją ir savaime taps traukos centru. Kalviškas lauko židinys bus puiki kiemo puošmena net ir tada, kai nebus naudojamas. Norite papuošti ir savo kiemą? Kreipkitės mūsų nurodytais kontaktais ir savo būsimąjį lauko židinį ar ugniakurą patikėkite sukurti mums!

Visada džiugu matyti klientus, kurie grįžta nuolatos ir papildo savo buitį naujais UAB „Gamkalvė“ gaminiais. Pateikiame jums keletą nuotraukų. 

Pamatykite daugiau nuotraukų >>