Kalviški lauko ir vidaus baldai, supynėsKalviški lauko ir vidaus baldai bei supynės – išskirtinis akcentas jūsų namams.

Baldai tiek namuose, tiek ir kieme atlieka ne vien tik praktinę funkciją. Suoliukas jau seniai nebėra tik suoliukas – tai ir tam tikra estetinę paskirtį turinti detalė. Ne išimtis ir visi kiti  lauko bei vidaus baldai. Todėl džiaugiamės galėdami pasiūlyti itin platų kalviškų gaminių spektrą. Gaminame įvairiausius kalviškus lauko ir vidaus baldus: suolus, stalus, kėdes, kabyklas. Taip pat galime pagaminti ir kliento pageidaujamas sūpynes, supamą krėslą, šezlongą ar hamaką!

Nauja kalvystės gaminių el. parduotuvė >>

Mūsų pagaminti kalviški lauko ir vidaus baldai vis dažniau iškeliauja į užsienio šalis. Malonu perduoti klientui savo gaminį ir matyti, kaip jis nuoširdžiai džiaugiasi pirkiniu. Visada sulaukiame padėkos žodžių el.paštu arba telefonu.

Ilgametė kalviškų darbų patirtis mums leidžia įkomponuoti kliento pageidaujamas medžiagas į kuriamą gaminį. Gaminame ne vien tik metalinius baldus – meistriškai sujungiame plieną, akmenį, medį ar stiklą. Tai leidžia mums  pasiūlyti savo klientams išskirtinį funkcionalų gaminį, kuris visiškai atitiks kliento lūkesčius.

Siūlome ne tik savo jau kurto dizaino gaminius, tačiau ir galime sukurti unikalius kalviškus lauko ar vidaus baldus bei sūpynes pagal jūsų pageidavimus. Tad jei norite pasikeisti savo turimą baldų komplektą ar tiesiog papildyti namus nauju, jaukumu spindinčiu gaminiu, kreipkitės mūsų nurodytais kontaktais ir mūsų komanda padės jums išpildyti jūsų norus!

Taip pat žmonės pirko >>