Išskirtinio dizaino kalviškos šašlykinės ir rūkyklosIšskirtinio dizaino kalviškos šašlykinės ir rūkyklos.

Išskirtinio dizaino vienetinės kalviškos šašlykinės ir rūkyklos tampa funkcionalia kiemo puošmena, pagyvinančia aplinką net ir nenaudojamos. Mūsų gaminiai gaminami siekiant tobulybės, nepaliekant nuošalyje net ir smulkiausių detalių ar ornamentų. Nors ir džiuginame klientus savo gaminiais jau daugybę metų, tačiau nenustojame domėtis kalvystės naujovėmis. Todėl galime užtikrinti, kad jūsų kalviška šašlykinė ar rūkykla bus ne tik unikali, bet ir pagaminta naudojant pažangiausius metodus.

Nauja kalvystės gaminių el. parduotuvė >>

Visus gaminius gaminame naudodami aukščiausios kokybės plieną, o mūsų kvalifikuoti, ilgametę patirtį turintys kalviai sukurs tikrų tikriausią plieninį meną. Visus savo kalviškus dirbinius dengiame karščiui atspariais dažais, kurie susilpnina aplinkinių veiksnių poveikį gaminio kokybei. Galime pagaminti tiek kalvišką šašlykinę, tiek ir komplektą kartu su rūkykla ar tiesiog kalvišką rūkyklą, nes viskas pagal kliento poreikius. Mums labai svarbu, kad klientas liktų patenkintas, tad pasirūpinsime gaminiu nuo A iki Ž. Jums beliks pasirūpinti tik gardžiais kepsniais.

Norite papuošti savo kiemą ar sodybą naujutėlaite kalviška šašlykine, o galbūt svajojate apie rūkyklą? Įsigyti naują kalvišką dirbinį – visuomet geras metas! Kreipkitės mūsų nurodytais telefonais arba elektroniniu paštu jau dabar ir užsisakykite savo svajonių kalvišką šašlykinę ar rūkyklą! Mes išklausysime jūsų pageidavimus ir pasiūlysime jūsų poreikius bei norus atitinkantį gaminį.

Pamatykite daugiau nuotraukų >>