Kalviški židinio reikmenysIšskirtiniam interjerui ir namų jaukumui sukurti – kalviški židinio reikmenys.

Židinys namuose suteikia ne tik jaukumo, bet ir pagyvina aplinką bei traukia kiekvieno namų lankytojo akį. Tačiau, siekiant interjero vientisumo, derėtų pasirūpinti tiek židinio, tiek ir jo reikmenų dizainu. Todėl mes džiaugiamės savo klientams galėdami pasiūlyti įvairaus dizaino ir komplektacijos kalviškus židinio reikmenis. Gaminame malkų krepšius bei įvairiausius židinio įrankių rinkinius – pasirinktinai trijų arba daugiau dalių. Šiuos mūsų gaminamus rinkinius sudaro įvairūs židinių priežiūrai reikalingi įrankiai: šluotelės, pelenų žarstekliai, semtuvėliai bei kiti įrankiai. Siūlome įsigyti ne tik įrankių komplektus, tačiau ir atskirus įrankius, kurie yra  vienetiniai ir sukurti būtent jums.

Nauja kalvystės gaminių el. parduotuvė >>

Specialios kalviškų dirbinių gamybos technologijos leidžia mums pagaminti jūsų pageidaujamo atspalvio reikmenis – renkantis gaminio spalvą galime pasiūlyti itin plačią spalvų paletę. Mes siekiame sukurti jums kalviškus židinio reikmenis ar malkų krepšius, kurie bus ne tik funkcionalūs, tačiau ir išvaizdūs – ne tik gaminys, bet ir interjero detalė.

Tad jei turite klausimų ar idėjų apie pageidaujamus kalviškus židinio reikmenis – kreipkitės mūsų nurodytais kontaktais, o mes, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir norus, pasiūlysime jums naujus pageidaujamus židinio reikmenis! Visada džiugu matyti patenkintus klientus, kurie grįžta nuolatos ir papildo savo buitį naujais UAB „Gamkalvė“ gaminiais.

Pateikiame jums keletą nuotraukų. 

Pamatykite daugiau nuotraukų >>