Kalviški lauko ir vidaus šviestuvaiKalviški lauko ir vidaus šviestuvai – unikali ne tik namų, bet ir kiemo puošmena.

Šviestuvai jau seniai nebėra vien tik apšvietimo priemonė. Šviestuvai yra vieni pirmųjų namuose pastebimų akcentų, tad, norint susikurti išties išskirtinį interjerą,  tinkamas būdas - papuošti aplinką vienetiniais šviestuvais. Savo klientams siūlome patyrusių kalvių gamybos ne tik vidaus, bet ir lauko šviestuvus. Galime patikinti, kad visi mūsų gaminiai yra gaminami naudojant ne tik aukščiausios kokybės medžiagas, tačiau ir pažangiausius metalo apdirbimo metodus. Klientui pageidaujant, visus gaminius cinkuojame, gruntuojame ir dažome, o spalvas siūlome pasirinkti iš itin plačios spalvų paletės.

Nauja kalvystės gaminių el. parduotuvė >>

Vidaus šviestuvus su kalviškomis detalėmis galima pritaikyti įvairiose patalpose – vienetiniai dirbiniai suteiks patalpai ne tik išskirtinumo, bet ir jaukumo, kadangi šviestuvą galime pagaminti atsižvelgdami į jūsų namų interjerą. Kalviškas lauko šviestuvas taps ne tik šviesos šaltiniu tamsiais vakarais, tačiau ir įstabaus grožio eksterjero detale. Dauguma pirkusių žmonių vėl grįžta įsigyti naujų mūsų gaminių.

Daugiau mūsų kalviškų lauko ir vidaus šviestuvų galite pamatyti mūsų dirbinių galerijoje. Radote tokį šviestuvą, kokiu norėtumėte papuošti ir savo namus? Galbūt turite idėjų vienetiniam šviestuvui, apie kokį galvojate jau ilgą laiką? Kreipkitės mūsų nurodytais kontaktais ir mes vizualizuosime bei išpildysime jūsų norus ir pagaminsime jūsų svajonių šviestuvą.

Taip pat žmonės pirko >>