Kalviški laiptų turėklaiKalviški laiptų turėklai – estetiška ir subtili namų puošmena.

Laiptų turėklai dažniausiai montuojami dėl saugumo. Nors tai yra pagrindinė laiptų turėklų montavimo priežastis, tačiau šios dizaino detalės estetika taip pat yra labai svarbi. Jau seniai gaminame kalviškus laiptų turėklus, kurie neabejotinai tampa puikia interjero puošmena.

Nauja kalvystės gaminių el. parduotuvė >>

Pagal klientų pageidavimus gaminame ne tik vidaus ir lauko laiptų turėklus, bet ir balkonų turėklus. Mūsų gaminami turėklai išsiskiria ne tik ilgaamžiškumu, funkcionalumu ir estetika. Patyrę kalviai skiria daug dėmesio net ir pačioms smulkiausioms detalėms ir raštams. Būtent dėl to mūsų gaminami kalviški laiptų turėklai yra tarsi meno kūrinys.
Kalviški laiptų turėklai kuriami siekiant tobulybės, nepaliekant nuošalyje net ir smulkiausių detalių ar ornamentų. Pirmiausia gimsta vizija ant popieriaus, vėliau įgyvendinama kaldintame metale. Ornamentika derinama prie pastato interjero ar eksterjero.

Pagal jūsų pageidavimus galime pagaminti įvairiausių spalvų ar formų laiptų turėklus. Visus gaminius paruošiame nepriekaištingai – gruntuojame, cinkuojame bei dažome kliento pageidaujama spalva. Džiaugiamės galėdami ne tik pasiūlyti platų dizaino pasirinkimą, tačiau ir suprojektuoti jūsų svajonių kalviškus laiptų turėklus - būtent tokius, kokių tik pageidaujate. Norite minimalistinio stiliaus subtilumo ar sunkių floristinių motyvų? Kreipkitės mūsų nurodytais kontaktais ir patikėkite savo būsimus laiptų turėklus mums – šiuo sprendimu neabejotinai liksite patenkinti!

Pamatykite daugiau nuotraukų >>