Apie mus

Unikalūs kalviški dirbiniai

Įmonė ,,Gamkalvė‘‘ vienija kalviškų dirbinių gamybos profesionalus, nuolat besidominčius kalvystės naujovėmis. Nuolat siekiame ne tik sužinoti apie inovatyviausius metalo apdirbimo metodus, bet ir kalviškų gaminių dizaino tendencijas. Per ilgus veiklos metus mes ištobulinome ne tik gamybos procesus, tačiau ir savo gaminių asortimentą.

Nauja kalvystės gaminių el. parduotuvė >>

Apie mus kalba patenkinti klientai, o atlikti darbai byloja patys už save. Tad didžiuojamės šiandien galėdami pasiūlyti savo klientams įvairias kalviškas kepsnines, šašlykines ir rūkyklas, lauko ir vidaus šviestuvus, krosneles pirtims, židinių reikmenis, interjero bei eksterjero detales, lauko ir vidaus baldus, sūpynes, vartus bei tvoras, laiptų turėklus, lauko židinius ir kitus gaminius.

Mūsų tikslas – ne tik pasiūlyti klientui reikalingą gaminį, bet ir užtikrinti prekių asortimentą. Klientas mums labai svarbus, todėl, siekdami visiškai įgyvendinti jo lūkesčius, visuomet atsižvelgiame į užsakovo poreikius bei pageidavimus. Galime sukurti ir nestandartinius, vienetinius gaminius, kurie atitiks net ir reikliausio kliento lūkesčius.

Mūsų nuotraukų galerijoje galima susipažinti su ankstesniais mūsų gaminiais. Jei norite išskirtinio kalviško dirbinio, kuris ne tik atliks praktinę funkciją, bet ir papuoš aplinką – prašome kreiptis nurodytais kontaktais jau dabar ir mes paversime jūsų norus į pageidaujamą kalvišką dirbinį!

Pamatykite daugiau nuotraukų >>